Promocje
 MAKEUP REVOLUTION Pure Pigments Sypki Cień Do Powiek Starless
MAKEUP REVOLUTION Pure Pigments Sypki Cień Do Powiek Starless
5,00 zł 3,90 zł 4,07 zł 3,17 zł
szt.
NEWSLETTER
Dostępność produktów

Wszystkie nasze produkty (za wyjątkiem niektórych produktów polskich producentów jak: ZIAJA, MARION, LIRENE, Dr.Irena Eris) dostępne są stale w naszym sklepie i wysyłane w ciągu 24H od chwili zaksięgowania wpłaty.

W przypadku niektórych produktów polskich producentów wysyłka nastąpić może w ciągu max. 5 dni od zaksięgowania wpłaty (produkty te zamawiane są u polskich producentów na bieżąco i dostarczane nam raz w tygodniu stąd może nastąpić ich chwilowy brak). W takim przypadku informujemy o tym Klienta bezzwłocznie.

Informacje o dostępności podawane są przy każdym produkcie. 
Dokładamy wszelkich starań, aby pokazywane statusy dostępności odpowiadały rzeczywistym stanom magazynowym. Może się jednak zdarzyć, że pomimo statusu "dostępny", z powodów niezależnych od sklepu wystąpią problemy z dostępnością towaru. W przypadku braku dostępności zamówionego towaru w magazynie lub u dostawców sklepu, do Klienta zostaje wysłany e-mail z informacją o zaistniałej sytuacji oraz prośbą o podjęcie decyzji co do dalszego losu zamówienia.

Proponowane są następujące rozwiązania: 

•    wydłużenie czasu oczekiwania
•    wymiana na inny dostępny produkt
•    anulowanie zamówienia
 
 

Opóźniona realizacja zamówienia lub anulowanie zamówienia musi zostać potwierdzone poprzez przesłanie do sklepu wiadomości e-mail z dyspozycją dotyczącą zamówienia. Brak informacji od Klienta odnośnie podjętej decyzji w opisanej sytuacji w ciągu 5 dni roboczych, sklep uznaje za anulowanie zamówienia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl